Relaţii:
contact@avtm.md
Română
Prima / Succese internaţionale

Succese internaţionale
Versiune tipar
 

SUCCESELE INTERNAŢIONALE
ALE VETERANILOR TENISULUI DIN MOLDOVA
1992 - 2008

1 9 9 2

LOC 1 BAHAREV Serghei (Simplu, 35+), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 1 BORODAEV Iuri (Simplu, 40+), Turneul internaţional de la Odesa (Ucraina)
LOC 1 BORODAEV Iuri (Dublu, 45+), Turneul internaţional de la Ialta (Ucraina)
LOC 2 BORODAEV Iuri (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Ialta (Ucraina)
LOC 2 BORODAEV Iuri (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Kiev (Ucraina)
LOC 2 FILATOV Anatoli (Dublu, 35+), Campionatul naţional al României (Bucureşti)
LOC 3 FILATOV Anatoli (Simplu, 35+), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 35+), Turneul internaţional "Cupa Mării Negre" (Mamaia, România)
LOC 3 FILATOV Anatoli (Simplu, 35+),Turneul internaţional "Cupa Mării Negre" (Mamaia, România)
LOC 3 FILATOV Anatoli (Simplu, 35+), Campionatul naţional al României (Bucureşti)

1 9 9 3

LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu, 40+), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 1 PETROVA Nina (Simplu femei, 40+), Turneul internaţional "Cupa Mării Negre" (Mamaia, România)
LOC 2 PETROVA Nina (Simplu, 40+), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 3 GUŢU Slavian - DODU Veaceslav (Dublu, 35+), Internaţionalele de sală al României (Galaţi)
LOC 3 PETROVA Nina - PETROV Boris (Dublu mixt), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 3 RUDI Alexei (Simplu, 35+), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 3 CERNÎH Nelli - RUDI Alexei (Dublu mixt), Campionatul internaţional al României (Bucureşti)
LOC 3 RUDI Alexei (Simplu, 35+), Turneul internaţional "Cupa Mării Negre" (Mamaia, România)
LOC 3 CERNÎH Nelli (Simplu, 30+), Campionatul naţional al României (Bucureşti)
LOC 3 RUDI Alexei (Simplu, 35+), Campionatul naţional al României (Bucureşti)
LOC 3 RUDI Alexei (Simplu, 35+), Al 6-lea Turneu internaţional de la Istanbul (Turcia)
LOC 3 RUDI Alexei - GUŢU Slavian (Dublu, 35+), Al 6-lea Turneu internaţional de la Istanbul (Turcia)

1 9 9 4

LOC 1 MARTÎŞCENCO Iuri (Simplu, 50+), Naţionalele României (Braşov)
LOC 2 MARTÎŞCENCO Iuri (Simplu, 45+), Internaţionalele de sală ale României (Galaţi)
LOC 2 MARTÎŞCENCO Iuri (Simplu, 50+), Internaţionalele României (Bucureşti, mai)
LOC 2 CERNÎH Nelli - MARTÎŞCENCO Iuri (Dublu mixt), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 MARTÎŞCENCO Iuri - PETROV Boris (Dublu, 35+), Internaţionalele de sală ale României (Galaţi)
LOC 3 CERNÎH Nelli (Simplu, 30+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 MARTÎŞCENCO Iuri - RUDI Alexei (Dublu, 35+), Naţionalele României (Braşov)

1 9 9 5

LOC 1 RUDI Alexei - ZAREA Mihail (Dublu 35+), Internaţionalele de sală ale României (Galaţi)
LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu, 40+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 1 MARTÎŞCENCO Iuri (Simplu, 50+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional "Cupa SEN" (Mamaia, România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - ZAICENCO Serghei (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Mamaia (România)
LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu, 40+), Turneul internaţional "Cupa SEN" (Mamaia, România)
LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu femei, 35+), Turneul internaţional "Grand Hotel Varna" (Bulgaria)
LOC 2 CERNÎH Nelli (Dublu femei, 35+), Turneul internaţional "Grand Hotel Varna" (Bulgaria)
LOC 2 RUDI Alexei (Simplu, 35+), Internaţionalele de sală ale României (Galaţi)
LOC 2 CERNÎH Nelli - MARTÎŞCENCO Iuri (Dublu mixt), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 2 GUŢU Slavian - ZAREA Mihail (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Mamaia (România)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 35+), Turneul internaţional "Cupa SEN" (Mamaia, România)
LOC 3 ZAREA Mihail (Simplu, 35+), Turneul internaţional "Cupa SEN" (Mamaia, România)

1 9 9 6

LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu femei, 35+), Turneul internaţional "Maccabi Zafon" (Israel)
LOC 1 CERNÎH Nelli (Simplu femei, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 1 CERNÎH Nelli (Dublu mixt), 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor - ZAREA Mihail (Dublu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)

1 9 9 7

LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor – Slavian GUTU (Dublu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 BABAN Iuri (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Grodno (Belarus)

1 9 9 8

LOC 1 CUZNEŢOV Igor – Slavian GUTU (Dublu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 BABAN Iuri (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 BABAN Iuri (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Sudak (Ucraina)

1 9 9 9

LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Berioza (Belarus)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor – MANIUCOV Alexandr (Dublu), Turneul internaţional de la Berioza (Belarus)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Naţionalele României (Braşov)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor - GUŢU Slavian (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Ialta (Ucraina)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Ialta (Ucraina)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România)
LOC 3 MANIUCOV Alexandr (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Berioza (Belarus)

2 0 0 0

LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Olympic 2000” (Bucureşti, România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul internaţ. “Olympic 2000” (Buc., Rom.)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 40+), Turneul internaţional “Bucureşti 2000” (România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul internaţ. “Bucureşti 2000” (România)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Iaşi (România)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu - GOLD David (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Iaşi (România)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor - GUŢU Slavian (Dublu, 35+), Internaţionalele României (Bucureşti)
LOC 3 ZAREA Mihail (Simplu, 35+), Naţionalele României (Bucureşti, România)
LOC 3 ZAREA Mihail - ŞTEPU Serghei (Dublu, 35+), Turneul internaţional “Tenis 2000” (Bucureşti, Rom.)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Grodno (Belarus)
LOC 3 ŞTEPU Serghei (Simplu, 35+), Turneul internaţional “SEN Club” (Mamaia, România)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu - ŞTEPU Serghei (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Mamaia (România)

2 0 0 1

LOC 1 MÎNDRU Valeriu - ZAREA Mihail (Dublu, 35+), Turneul “Tenis Club 2000” (Bucureşti, România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 1 GUŢU Slavian - MARICIUC Adrian (Dublu, 35+), Turneul internaţ. “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Sănătatea” (Botoşani, România)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul “Cupa Sănătatea” (Botoşani, România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul “Tenis Club 2000” (Bucureşti, România)
LOC 2 MARICIUC Adrian (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Luceafărul” (Botoşani, România)
LOC 2 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Sănătatea” (Botoşani, România)
LOC 3 ZAREA Mihail (Simplu, 35+), Turneul “Tenis Club 2000” (Bucureşti, România)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor - CRASNUHIN Igor (Dublu, 35+), Turneul “Tenis Club 2000” (Buc., România)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 3 DODU Veaceslav - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 3 CUZNEŢOV Igor - CRASNUHIN Igor (Dublu, 35+), Turneul “Cupa Iaşului” (Iaşi, România)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Luceafărul” (Botoşani, România)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul “Cupa Luceafărul” (Botoşani, România)

2 0 0 2

LOC 1 GUTU Slavian (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 10-12 mai)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 10-12 mai)
LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Sudak (Ucraina, 17-23 iunie)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Piatra-Neamţ (România, 20-21 iulie)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul internaţ., Suceava (România, 10-12 mai)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu – Cozbinov Leonid (Dublu, 35+), Turneul internaţ., Sudak (Ucraina, 17-23 iunie)
LOC 1 CUZNEŢOV Igor - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul intern., Piatra-Neamţ (Rom., 20-21 iulie)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Internaţionalele Belarusiei (Minsk, 27-31 mai)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România, 6-7 iulie)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Piatra-Neamţ (România, 20-21 iulie)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Sankt-Petersburg (Rusia, 23-28 iulie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+),Turneul internaţional de la Grodno (Belarus, 9-12 mai)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul international de la Baranovici (Belarus, 23-26 mai)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Sudak (Ucraina, 17-23 iunie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, 2-8 septembrie)

2 0 0 3

LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 40+), Campionatul internaţional de iarna al Rusiei (Ivanovo, 10-18 feb.)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 9-11 mai)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, ), Turneul international de la Sudak (Ucraina, 21-27 iunie)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, 21-27 iunie)
LOC 2 ŞTEPU Serghei (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 9-11 mai)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 9-11 mai)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu–ŞTEPU Serghei (Dublu), Turneul internaţional de la Suceava (România, 9-11 mai)
LOC 3 ŞAVANOV Vladimir (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, 9-11 mai)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Focsani (România, 13-15 iunie)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, 21-27 iunie)
LOC 3 POGORELOV Efim (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Piatra-Neamţ (România, 1-4 iulie)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Piatra-Neamţ (România, 1-4 iulie)
LOC 3 POGORELOV Efim - MÎNDRU Valeriu (Dublu, 35+), Turneul intern., Piatra-Neamţ (Rom., 1-4 iulie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Sankt-Petersburg (Rusia, 24-29 iulie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Dublu, 80+), Turneul internaţional de la Sankt-Petersburg (Rusia, 24-29 iulie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, 2-7 septembrie)

2 0 0 4

LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 45+), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)
LOC 1 MALÎŞCO Alexandr (Simplu, 35+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, septembrie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)
LOC 1 POGORELOV Efim (Dublu, cu Olaru, ROM), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu - CRASNUHIN Igor (Dublu, 35+), Turneul internaţional de la Galaţi (România, ianuarie)
LOC 3 CRASNUHIN Igor (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Galaţi (România, ianuarie)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, iunie)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 45+), Turneul international de la Piatra-Neamţ (România, iulie)
LOC 3 POGORELOV Efim (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Dublu, cu Berariu, ROM), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)
LOC 3 COZBINOV Leonid (Dublu), Turneul international de la Sudak (Ucraina, iunie)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)

2 0 0 5

LOC 1 CUZNEŢOV Igor (Simplu, 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, mai)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România, iunie)
LOC 1 MALÎŞCO Alexandr (Simplu, 35+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, septembrie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Botoşani (România, iunie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Iaşi (România, iulie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 1 MÎNDRU Valeriu (Dublu, cu E.El Turk, Liban), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul international de la Piatra-Neamţ (România, iulie)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Iaşi (România, iulie)
LOC 2 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, septembrie)
LOC 2 MINASIAN Samvel (Simplu, 40+), Turneul international de la Sudak (Ucraina, septembrie)
LOC 2 ŞTEPU Serghei (Dublu, cu F.Marţolea, România), Turneul internaţional de la Botoşani (România, septembrie)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional “Cupa Primăverii” (Bucureşti, România)
LOC 3 MÎNDRU Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Suceava (România, mai)

 

2 0 0 6

LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 50+), Turneul international de la Odesa (Ucraina, august)
LOC 1 DODU Veaceslav (Dublu, cu F.Marţolea, România), Turneul international de la Suceava (România, mai)
LOC 1 DODU Veaceslav (Dublu, cu F.Marţolea, România), Turneul international de la Botosani (România, iunie)
LOC 2 CuzneŢov Igor - ZAICENCO Serghei (Dublu 45+), Internationalele Romaniei (Mamaia, septembrie)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu 50+), Turneul international de la Botosani (România, iunie)
LOC 3 MÎndru Valeriu (Simplu, 35+), Internationalele de sala ale Romaniei (Râmnicu Valcea, februarie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu 50+), Turneul international de la Suceava (România, mai)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 45+), Turneul international de la Bacau (România, iunie)
LOC 3 PETCOV Vladimir (Simplu, 45+), Turneul international de la Bacau (România, iunie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu 50+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, iunie)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu, 45+), Turneul international de la Oradea (România, iulie)

 

2 0 07

LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 50+), Turneul international de la Grodno (Belarus, mai)
LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 50+), Turneul international de la Baranovici (Belarus, iunie)
LOC 1 GUŢU Slavian (Simplu, 50+), Turneul international de la Iasi (România, iunie)
LOC 1 DODU Veaceslav (Simplu, 50+), Turneul international de la Gomel (Belarus, iulie)
LOC 1 CuzneŢov Igor (Simplu 35+), Turneul international de la Cernauti (Ucraina, august)
LOC 1 MALISCO Alexandr (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, august)
LOC 1 MÎndru Valeriu (Simplu, 35+), Turneul internaţional de la Sudak (Ucraina, septembrie)
LOC 1 MÎndru Valeriu (Simplu, 35+), Campionatul TSKA al veteranilor (Moscova, Rusia, septembrie)
LOC 1 DODU Veaceslav (Dublu, cu L.Baranov, Belarus), Turneul international de la Grodno (Belarus, mai)
LOC 1 DODU Veaceslav (Dublu, cu Ia.Atrohov, Rusia), Turneul international de la Baranovici (Belarus, iunie)
LOC 2 GUŢU Slavian (Simplu 50+), Internationalele de sala ale Romaniei (Craiova, februarie)
LOC 2 MÎndru Valeriu (Simplu, 35+), Turneul de revelion din Brooklyn (SUA, decembrie)
LOC 3 GUŢU Slavian ((Dublu 50+, cu Gh.Berariu, Rom.), Internationalele de sala ale Romaniei (Craiova, feb.)
LOC 3 DODU Veaceslav (Simplu 50+), Internationalele Belarusului (Minsk, iunie)
LOC 3 DODU Veaceslav (Dublu 50+, cu Ia.Atrohov, Rusia), Internationalele Belarusului (Minsk, iunie)
LOC 3 GUŢU Slavian (Simplu 35+), Turneul international de la Cernauti (Ucraina, august)
LOC 3 BODAŞCO Alex (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, august)

2 0 08

LOC 1 GUŢU Slavian ((Dublu 50+, cu Gh.Berariu, Rom.), Turneul international de la Galaţi (România, ianuarie)
LOC 1 MARICIUC Adrian - MÎndru Valeriu (Dublu, 35+), Turneul international de la Suceava (România, mai)
LOC 1 ŞTEPU Serghei (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, mai)
LOC 1 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul internaţional de la Sudak (Ucraina, iunie)
LOC 1 GUŢU Slavian (Simplu, 50+), Turneul international de la Iasi (România, iunie)
LOC 1 GUŢU Slavian ((Dublu 50+, cu Gh.Berariu, România), Turneul international de la Iasi (România, iunie)
LOC 1 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul international de la Iasi (România, iunie)
LOC 1 CuzneŢov Igor (Simplu 35+), Turneul international de la de la Iliciovsk (Ucraina, august)
LOC 2 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, mai)
LOC 2 DODU Veaceslav (Simplu 50+), Turneul international de la Grodno (Belarus, mai)
LOC 2 MÎndru Valeriu (Dublu 35+, cu O.Petrescu, România), Turneul international de la Iasi (România, iunie)
LOC 3 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul international de la Suceava (România, mai)
LOC 3 ŞTEPU Serghei (Simplu 35+), Turneul international de la Suceava (România, mai)
LOC 3 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul international de la Bacău (România, iulie)
LOC 3 MÎndru Valeriu (Dublu 35+, cu O.Petrescu, Rom.), Turneul international de la Bacău (România, iulie)
LOC 3 MÎndru Valeriu (Simplu 35+), Turneul international de la St. Petersburg (Rusia, iulie)
LOC 3 ŞTEPU Serghei (Simplu 35+), Turneul international de la Bacău (România, iulie)
LOC 3 ŞTEPU Serghei (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, august)
LOC 3 MALÎŞCO Alexandr (Simplu 35+), Turneul international de la Iliciovsk (Ucraina, august)

 

 
 
Sus
Prima / Mesaj / Profil / Noutăţi / Calendar 2017 / Competiţii / Clasamente / Palmares
  Copyright © 2017 Asociaţia Veteranilor şi Amatorilor de Tenis din Moldova(www.avtm.md).
Toate Drepturile Rezervate.
 
 
Creat de BrandMoldova
 
Vizitatori: 152886